Про компанію

Група компаній Капітель створена в 2006р. І в Україні є однією з провідних в області виробництва професійних антикорозійних і вогнезахисних матеріалів, а також у виконанні антикорозійної і вогнезахисної обробки конструкцій на об'єктах різного рівня складності. За кілька років науково-дослідницької діяльності колектив компанії розробив і впровадив в серійне виробництво ряд унікальних для вітчизняного ринку одно- i двокомпонентних рецептур і складів на водній і органічної основи індустріального і загально-будівельного призначення.

До Вашої уваги пропонується лінійка професійних лакофарбових матеріалів під власним зареєстрованим товарним знаком DEFENS для захисту від корозії і вогню, будівельна гідроізоляція, термоізоляційні матеріали, покриття для дорожнього будівництва і промислових підлог. Вся продукція виготовляється науково-виробничим підприємством Капітель ЛКМ на власному сучасному обладнанні європейського і українського виробництва із застосуванням імпортної та вітчизняної сировини. Лакофарбові матеріали DEFENS застосовуються для захисту металевих, дерев'яних, залізобетонних конструкцій, повітропроводів і кабелів в нафтогазовій промисловості, суднобудуванні, металургійному виробництві, промисловому і адміністративному будівництві, машинобудуванні, атомної енергетиці та ін.

Продукція проходить всі необхідні випробування як у власній дослідній лабораторії, так і в спеціалізованих інститутах і установах. Наші матеріали не раз відзначалися нагородами на профільних виставках.

Виконання антикорозійних, вогнезахисних робіт, а також послуг з нанесення дорожньої розмітки виконується професійним фарбувальним обладнанням штатними сертифікованими технічними фахівцями компанії Капітель ІНЖИНІРИНГ , які мають відповідний рівень підготовки та допуску. Підготовка та обробка поверхонь конструкцій може проводитися на будь-якій висоті і в самих важкодоступних місцях.