Антикорозія

Антикорозійна обробка захищає металеві конструкції від зовнішніх впливів. Без неї корозія спочатку поширюється по поверхні, а потім руйнує і структуру металу. В результаті міцність елемента падає, і їх подальша експлуатація буде пов'язана з ризиком аварій. Термін служби споруди або обладнання знижується.

Уникнути цього допоможуть антикорозійні засоби, представлені в нашому асортименті - в тому числі алкідні, алкідно-уретанові, поліуретанові, ЛКП. Ми пропонуємо покриття, що протистоять механічним і хімічним впливам, що допускають експлуатацію в широкому діапазоні температур, на відкритому повітрі і в приміщеннях. Вони підходять для потреб машинобудування, транспортного будівництва, нафтогазової промисловості та інших областей.

Щоб підібрати відповідні антикорозійні покриття і придбати їх за вигідною ціною, зверніться до наших консультантів.

Ґрунт акрил - уретановий

DEFENS AK.UR-01 (2K) Ґрунт акрил - уретановий

Двокомпонентний акрил - уретановий ґрунт, що містить антикорозійні добавки. Забезпечує високі механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Ґрунт акрил - уретановий

DEFENS AL.UR-01 (1K) Ґрунт акрил - уретановий

Однокомпонентний алкід-уретановий ґрунт, що містить антикорозійні добавки, які підвищують захисні властивості покриття, що формується.
Грунт, що містить цинковий пил

DEFENS EP-06 (2K) Грунт, що містить цинковий пил

Двокомпонентний ґрунт, що містить цинковий пил та діє по катодному методу захисту. Епоксидні смоли та поліамідний затверджувач забезпечують високі механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Ґрунт-емаль алкід-уретанова

DEFENS AL.UR-02 (1K) Ґрунт-емаль алкід-уретанова

Однокомпонентна алкід-уретанова ґрунт-емаль, що містить антикорозійні добавки, які підвищують захисні властивості покриття, що формується. Модифікація поліуретаном збільшує стійкість до агресивних середовищ та УФ випромінюванню.
Ґрунт-емаль алкід-уретанова

DEFENS AK.UR-03 (2K) Ґрунт-емаль алкід-уретанова

Двокомпонентна високоглянцева акрил-уретанова ґрунт-емаль, що містить антикорозійні добавки. Забезпечує високі декоративні та механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Ґрунт-емаль алкід-стірольна

DEFENS AL.ST-01 (1K) Ґрунт-емаль алкід-стірольна

Однокомпонентна швидковисихаюча алкідна ґрунт-емаль з антикорозійними функціональними добавками, що модифікується стиролом. Створює рівномірне напівглянцеве покриття
Ґрунт-емаль алкідна

DEFENS AL.FAST (1К) Ґрунт-емаль алкідна

Однокомпонентна швидковисихаюча алкідна ґрунт-емаль з високим сухим залишком містить антикорозійні добавки, що підвищують захисні властивості покриття, що формується.
Емаль алкідно-стірольна

DEFENS AL.ST-11 (1K) Емаль алкідно-стірольна

Однокомпонентна швидковисихаюча високоглянцева алкідна емаль, що модифікується стиролом.
Емаль акрил - уретанова

DEFENS AK.UR-12 (2K) Емаль акрил - уретанова

Двокомпонентна високоглянцева уф- та атмосферостійка акрил - уретанова емаль на аліфатичному поліізоціонаті. Забезпечує високі декоративні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Емаль акрил - уретанова

DEFENS AL.UR-11 (1K) Емаль акрил - уретанова

Однокомпонентна швидковисихаюча атмосферостійка емаль на основі алкідно-уретанового лаку. Покриття, що складається з ґрунту Defens AL.UR-01 та емалі Defens AL.UR-11 є оптимальною бюджетною системою для антикорозійного захисту в помірному кліматі.
Емаль хлоркаучукова

DEFENS RUBBER-11 (1К) Емаль хлоркаучукова

Однокомпонентна хімстійка швидковисихаюча хлоркаучукова емаль. Забезпечує високі захисні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Емаль молоткова

DEFENS HAMMER-11(1К) Емаль молоткова

Однокомпонентна швидковисихаюча алкідна емаль з молотковим ефектом, яка була модифікована для кращої роботи в атмосферних умовах.
КО (1К), КО-815, КО-85, КО-813, КО-814 (ГОСТ 11066-74)

DEFENS КО (1К) КО (1К), КО-815, КО-85, КО-813, КО-814 (ГОСТ 11066-74)

Лак КО-815 - однопакувальний на основі поліфенілсилоксанової і гліфталевої смол, лак КО-85 - на основі поліфенілсилоксанової і полібутілметакрілатної смол, емалі КО-813 та КО-814 являють собою суміш лаків (КО-815 та КО-85 відповідо) з алюмінієвою пудрою ПАП-2.
Ґрунт хлоркаучуковий

DEFENS Rubber 01 (1K) Ґрунт хлоркаучуковий

Однокомпонентний хімстійкий швидковисихаючий хлоркаучуковий ґрунт. Забезпечує високі захисні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби в системах хлоркаучових покриттів для експлуатації в хім. Агресивних середовищах.
Ґрунт епоксидний

DEFENS EP-03 (2К) Ґрунт епоксидний

Двокомпонентний епоксидний ґрунт, що містить антикорозійний пігмент та затверджується поліамідним затверджувачем. Епоксидні смоли та поліамідний затверджувач забезпечують високі механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.