Ґрунт-емалі

Коли атмосфера забруднена промисловими газами, процес корозії прогресує. У багатьох промислових областях корозія металів значно зашкоджує економіці будь-якої держави, тому боротьба з нею грає першорядну роль.

Найбільш доступним способом захисту від руйнування металевих поверхонь є ґрунт-емалі. Це продукт 2-в-1: покриття ґрунтовки + зовнішній шар виконують захисно-декоративну функцію. Довговічність правильно оброблених металевих поверхонь підвищується в 2-10 разів. Продукція отримала широке застосування в нафтогазовій промисловості, залізничної сфері, автомобілебудуванні і т.д. Глянцева ґрунт-емаль має прекрасну стійкість до впливу чинників природи.

Як вибрати відповідний тип ґрунт-емалі? Ми завжди раді допомогти вам з вибором продукту. Використовуйте форму зворотного зв'язку, напишіть нам на електронну пошту або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Ґрунт-емаль алкід-уретанова

DEFENS AL.UR-02 (1K) Ґрунт-емаль алкід-уретанова

Однокомпонентна алкід-уретанова ґрунт-емаль, що містить антикорозійні добавки, які підвищують захисні властивості покриття, що формується. Модифікація поліуретаном збільшує стійкість до агресивних середовищ та УФ випромінюванню.
Ґрунт-емаль алкід-уретанова

DEFENS AK.UR-03 (2K) Ґрунт-емаль алкід-уретанова

Двокомпонентна високоглянцева акрил-уретанова ґрунт-емаль, що містить антикорозійні добавки. Забезпечує високі декоративні та механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Ґрунт-емаль алкід-стірольна

DEFENS AL.ST-01 (1K) Ґрунт-емаль алкід-стірольна

Однокомпонентна швидковисихаюча алкідна ґрунт-емаль з антикорозійними функціональними добавками, що модифікується стиролом. Створює рівномірне напівглянцеве покриття
Ґрунт-емаль алкідна

DEFENS AL.FAST (1К) Ґрунт-емаль алкідна

Однокомпонентна швидковисихаюча алкідна ґрунт-емаль з високим сухим залишком містить антикорозійні добавки, що підвищують захисні властивості покриття, що формується.