Ґрунти

Завдяки ґрунтовому покриттю метал забезпечується надійним захистом, формується щільна стінка, що перешкоджає проникненню кисню. Металева поверхня, захищена від впливу кисню і вологи правильно підібраним ґрунтовим покриттям, не піддається корозії і руйнівним процесам. Без нього корозія не тільки поширюється по поверхні, але й проникає в структуру металу. В результаті щільність конструкції знижується, виникає ризик виникнення аварії.

Однокомпонентні та двокомпонентні ґрунти DEFENS протидіють механічному і хімічному впливу, забезпечують металу захист від впливу природних факторів. Вони працюють навіть в умовах різкого перепаду температурного режиму, на відкритому повітрі і в приміщеннях. Підходять для машинобудівної промисловості, хімічної сфери та інших областей.

Якщо ви не знаєте, який вид ґрунтового покриття необхідний вашим приладам або необхідна детальна консультація, зверніться до нас за допомогою. Це можна зробити за допомогою форми зворотного зв'язку, зателефонувати за телефонами, які вказані на сайті, або відправити лист на електронну пошту.

Ґрунт акрил - уретановий

DEFENS AK.UR-01 (2K) Ґрунт акрил - уретановий

Двокомпонентний акрил - уретановий ґрунт, що містить антикорозійні добавки. Забезпечує високі механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Ґрунт акрил - уретановий

DEFENS AL.UR-01 (1K) Ґрунт акрил - уретановий

Однокомпонентний алкід-уретановий ґрунт, що містить антикорозійні добавки, які підвищують захисні властивості покриття, що формується.
Грунт, що містить цинковий пил

DEFENS EP-06 (2K) Грунт, що містить цинковий пил

Двокомпонентний ґрунт, що містить цинковий пил та діє по катодному методу захисту. Епоксидні смоли та поліамідний затверджувач забезпечують високі механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Ґрунт хлоркаучуковий

DEFENS Rubber 01 (1K) Ґрунт хлоркаучуковий

Однокомпонентний хімстійкий швидковисихаючий хлоркаучуковий ґрунт. Забезпечує високі захисні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби в системах хлоркаучових покриттів для експлуатації в хім. Агресивних середовищах.
Ґрунт епоксидний

DEFENS EP-03 (2К) Ґрунт епоксидний

Двокомпонентний епоксидний ґрунт, що містить антикорозійний пігмент та затверджується поліамідним затверджувачем. Епоксидні смоли та поліамідний затверджувач забезпечують високі механічні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.