Покриття

Однокомпонентна або двокомпонентна емаль-покриття може бути застосована як прокладка між складом ґрунтового покриття і верхнім захисним шаром. Також її використовують в якості повноцінного захисного покриття для додання міцності всієї конструкції і отримання необхідного кольору.

Покриття використовують для фарбування попередньо заґрунтованих і оброблених металевих і бетонних поверхонь. Такий захист не підпадає під вплив опадів, мінеральних масел, сонячного світла та інших зовнішніх факторів.

Емаль використовують для декоративного фарбування залізничних вагонів, контейнерів для тривалих морських і автомобільних перевезень, металевих і залізобетонних конструкцій. Наносити покриття можна різними способами.

Як зрозуміти, який тип покриття необхідний саме вам? Наші консультанти раді допомогти вам з вибором емалі. Заповніть форму на сайті і ми найближчим часом зв'яжемося з вами. Зв'язатися з нами можна через електронну пошту або зателефонувавши за номерами телефонів, які вказані на сайті.

Емаль алкідно-стірольна

DEFENS AL.ST-11 (1K) Емаль алкідно-стірольна

Однокомпонентна швидковисихаюча високоглянцева алкідна емаль, що модифікується стиролом.
Емаль акрил - уретанова

DEFENS AK.UR-12 (2K) Емаль акрил - уретанова

Двокомпонентна високоглянцева уф- та атмосферостійка акрил - уретанова емаль на аліфатичному поліізоціонаті. Забезпечує високі декоративні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Емаль акрил - уретанова

DEFENS AL.UR-11 (1K) Емаль акрил - уретанова

Однокомпонентна швидковисихаюча атмосферостійка емаль на основі алкідно-уретанового лаку. Покриття, що складається з ґрунту Defens AL.UR-01 та емалі Defens AL.UR-11 є оптимальною бюджетною системою для антикорозійного захисту в помірному кліматі.
Емаль хлоркаучукова

DEFENS RUBBER-11 (1К) Емаль хлоркаучукова

Однокомпонентна хімстійка швидковисихаюча хлоркаучукова емаль. Забезпечує високі захисні властивості покриття, що формується, та тривалий термін служби.
Емаль молоткова

DEFENS HAMMER-11(1К) Емаль молоткова

Однокомпонентна швидковисихаюча алкідна емаль з молотковим ефектом, яка була модифікована для кращої роботи в атмосферних умовах.
КО (1К), КО-815, КО-85, КО-813, КО-814 (ГОСТ 11066-74)

DEFENS КО (1К) КО (1К), КО-815, КО-85, КО-813, КО-814 (ГОСТ 11066-74)

Лак КО-815 - однопакувальний на основі поліфенілсилоксанової і гліфталевої смол, лак КО-85 - на основі поліфенілсилоксанової і полібутілметакрілатної смол, емалі КО-813 та КО-814 являють собою суміш лаків (КО-815 та КО-85 відповідо) з алюмінієвою пудрою ПАП-2.