Агро

Агро

Антикорозійний захист сільськогосподарської техніки необхідний, щоб забезпечити її надійну експлуатацію і тривалий термін служби без пошкоджень. При цьому, щоб підібрати відповідні захисні засоби, необхідно враховувати специфіку умов, в яких обладнання буде використовуватися. Техніка може виходити на поля не тільки в теплу пору року, але і взимку, піддаючись агресивним механічним, температурним, хімічним впливам.

Щоб забезпечити надійний захист від корозії, необхідний комплексний підхід, який і реалізується в лакофарбових покриттях серії DEFENS. Ретельно підібрані склади дозволяють поєднувати одночасно кілька корисних ефектів:

  •   бар'єрний захист передбачає створення на поверхні металу плівки, яка перешкоджає його руйнуванню під впливом навколишнього середовища;
  •   пасивуючий склад перешкоджає самому процесу корозії;
  •   протекторний захист передбачає додавання в покриття порошку цинку, магнію або алюмінію, який буде піддаватися корозії, захищаючи від впливу основний метал.

Ми пропонуємо склади для фарбування сільськогосподарської техніки та інших металоконструкцій, які використовуються в агропромисловій галузі. Зверніться до наших консультантів по телефону або через форму на сайті, щоб дізнатися про продукцію докладніше і зробити замовлення. Подбайте про захист від корозії заздалегідь - забезпечте довгий термін служби своєї сільськогосподарської техніки.

Для даної галузі ми рекомендуємо застосовувати