Нафтогаз

Нафтогаз

Металоконструкції, які використовуються в нафтогазовій галузі, піддаються сильним навантаженням. Вони експлуатуються в умовах постійного контакту з нафтопродуктами і іншими хімічно активними речовинами, часто піддаються перепадам температур або інших кліматичних впливів. При цьому навіть невеликі пошкодження трубопроводів через корозію можуть стати причиною серйозних збитків і шкоди для навколишнього середовища.

Уникнути подібних негативних явищ дозволить своєчасна обробка металоконструкцій сучасними антикорозійними засобами. Лакофарбові покриття DEFENS, що випускаються нашою компанією - це склади, стійкі до зовнішніх впливів, а значить, вони забезпечують захист протягом тривалого часу. В асортименті представлені грунтовки і емалі різних типів, які дозволять досягти як механічного, так і хімічного захисту поверхні. Засоби серії DEFENS підходять для обробки трубопроводів, а також інших типів конструкцій - опор, паль, екстакад, металевих елементів будівель.

Якщо ваша компанія працює в нафтогазовій галузі, подбайте про захист металоконструкцій до того, як корозія стане причиною проблем. Зверніться до наших консультантів по телефону або через форму на сайті, щоб вибрати і замовити сучасні антикорозійні покриття.

Для даної галузі ми рекомендуємо застосовувати