Залізнична галузь

Залізнична галузь

Будівництво і подальша експлуатація залізниць передбачає використання великої кількості металоконструкцій різних типів. Більшість з них знаходяться під відкритим небом, а отже, потребують посиленого захисту від корозії. Обробка сучасними антикорозійними засобами необхідна, зокрема, для наступних елементів:

  •   металевих частин вокзалів та інших будівель;
  •   рейок, кріплень і іншого шляхового обладнання;
  •   рухомого складу - локомотивів, вагонів, платформ, цистерн;
  •   мостів і інших компонентів інфраструктури залізниці.

При цьому антикорозійна обробка не зводиться до захисту від кліматичних впливів. Корозія платформ або цистерн може посилитися під впливом перевезених вантажів, а рейки і кріплення піддаються постійним циклічним напруженням, що провокує корозійну втому металу.

Антикорозійні засоби DEFENS, що випускаються нашою компанією, забезпечать комплексний захист металоконструкцій, які використовуються на залізниці, від корозії різних типів. В результаті їх термін служби збільшиться, а експлуатація стане безпечнішою. Зверніться до наших консультантів по телефону або через форму на сайті, і вони підберуть рішення, яке найкращим чином підходить для вашого завдання. Використання якісного покриття для захисту від корозії - запорука довгої служби металоконструкцій.

Для даної галузі ми рекомендуємо застосовувати