Вогнезахист

Захист від пошкодження при загорянні - необхідний компонент пожежної безпеки металоконструкцій. Ми пропонуємо придбати склади власного виробництва для елементів конструкцій, які знаходяться в приміщеннях або на повітрі. Ними можна обробляти опори, балки, ферми, внутрішні сходи. Вони знаходять застосування при зведенні та експлуатації будівель різного призначення.

Обробка вогнезахисними засобами, представленими в нашому асортименті, дозволяє досягти характеристик вогнестійкості конструкцій, необхідних згідно з чинними БНіП. Вони дають стійкий довговічний захист при дотриманні правил нанесення, роблячи конструкції стійкіше до впливів високих температур. Звернувшись до наших консультантів, ви зможете отримати докладні відомості про особливості продукції, підібрати відповідні для ваших завдань вогнезахисні засоби і домовитися про їх придбання.

Вогнезахисна штукатурка

DEFENS MP Вогнезахисна штукатурка

Вогнезахисна речовина (штукатурка) для несучих сталевих конструкцій «Defens МР» призначена для підвищення межі вогнестійкості до R150.
Вогнезахисна фарба

DEFENS M 120 Вогнезахисна фарба

Вогнезахисне водорозчинне покриття (фарба з реактивною здатністю) для підвищення межі вогнестійкості до R120. Вогнезахисний склад "Defens M 120" є інтумесцентним вогнезахисним матеріалом і призначений для підвищення межі вогнестійкості сталевих конструкцій до R120 (120 хвилин).
Просочення вогнебіозахисне

DEFENS WD-1 Просочення вогнебіозахисне

Просочення вогнебіозахисні глибокого проникнення на основі розчину активних неорганічних компонентів у воді, з антисептичними властивостями, безбарвний, швидковисихаючий.
Вогнезахисна фарба

DEFENS M Вогнезахисна фарба

Вогнезахисна фарба «DEFENS M» являє собою водорозчинний вогнезахисний однокомпонентний склад спучующого типу, є терморасширяючим конструктивним вогнезахисним матеріалом і призначений для підвищення межі вогнестійкості сталевих несучих будівельних конструкцій, які експлуатуються в громадських будівлях адміністративного призначення, торгових, промислових і цивільних об'єктах.
Вогнезахисна фарба

DEFENS W Вогнезахисна фарба

Водорозчинний тонкошаровий вогнезахисний склад на основі сополімеракрілового латексу.