Полімерні підлоги

Полімерні підлоги ­- ідеальний спосіб створити міцне покриття для бетонної поверхні. Наливний ґрунт розподіляється в тріщинах і порах, знепилює поверхню і робить її більш щільною. Після обробки ґрунтовкою отримуємо герметичний захист із відмінними декоративними властивостями. Після такої обробки підлога стає стійкою до стирання і механічних пошкоджень. Покрита полімерами підлога не боїться впливу миючих засобів, продуктів нафтохімії, руйнівної дії цвілі та грибка.

Наливні підлоги особливо потрібні там, де до промислової підлоги пред'являється ряд жорстких умов: гігієнічність, технологічність збирання. Такі підлоги потрібні в місцях з високою прохідністю людей: торговельні центри, спортзали, вестибюлі адміністративних будівель, цехи, автомийки, склади, парковки.

Який тип ґрунтовки необхідний саме вам? Наші консультанти раді допомогти вам з вибором продукції. Для зв'язку з фахівцями використовуйте форму зворотного зв'язку, електронну пошту або телефонуйте за номерами телефонів, які вказані на сайті.

Лак епоксидний прозорий

DEFENS DEFENS 161 (2K) Лак епоксидний прозорий

Двокомпонентний епоксидний прозорий лак, являє собою епоксидну композицію.
Епоксидний компаунд

DEFENS PE-03 (2К) Епоксидний компаунд

Двокомпонентний епоксидний компаунд з підвищеним сухим залишком з розчинниками для ґрунтування і вирівнювання бетонних і інших мінеральних основ.
Грунтовка епоксидна на водній основі

DEFENS PE-02 (2К) Грунтовка епоксидна на водній основі

Двокомпонентна епоксидна паропроникна ґрунтовка для бетонних та інших мінеральних основ. Не містить органічний розчинників.
Базовий, наливний, паропроницаемий склад для підлог з інтенсивним навантаженням

DEFENS DEFENS EF-121 (2К) Базовий, наливний, паропроницаемий склад для підлог з інтенсивним навантаженням

Двокомпонентна паропроникна епоксидна композиція, на водній основі є склад на базі водних епоксидних смол, розроблений спеціально для пристрою товстошарових, індустріальних полімерних покриттів підлог зі збільшеним показником на стираність.
Двокомпонентна епоксидна композиція

DEFENS EF-111 (2К) Двокомпонентна епоксидна композиція

Двокомпонентна епоксидна композиція являє собою високонаповнену суміш на базі епоксидних смол, розроблений спеціально для влаштування тонкошарових індустріальних полімерних покриттів підлог. Після висихання утворює гладку та нековзку поверхню з високими показниками механічної міцності та хімічної стійкості.
Двокомпонентна епоксидна композиція

DEFENS EF-131 W(2К) Двокомпонентна епоксидна композиція

Двокомпонентна паропроникна епоксидна композиція, на водній основі являє собою суміш на базі водних епоксидних смол, розроблений спеціально для облаштування тонкошарових індустріальних полімерних покриттів підлог. Після висихання утворює гладку та нековзку поверхню з високими показниками механічної міцності та хімічної стійкості. Може використовуватися для підлог і стін, а також застосовуватися на вологих основах в умовах підвищеної вологості.
Грунтовка епоксидна глибокого проникнення

DEFENS PE-01 (2К) Грунтовка епоксидна глибокого проникнення

Двокомпонентна епоксидна ґрунтовка - просочувальна речовина на основі епоксидної смоли і органічного розчинника. Призначена для глибокого просочування мінеральних основ.
Грунт епоксидний водний

DEFENS PE-04 (2К) Грунт епоксидний водний

Двокомпонентна епоксидна паропроникна плівкоутворювальна ґрунтовка для бетонних та інших мінеральних основ. Може застосовуватися як самостійне покриття. Не містить органічний розчинників.