DEFENS PE-03 (2К) Епоксидний компаунд


Компаунд призначений для просочування, шпаклювання і ґрунтування бетонних і інших мінеральних основ з метою знепилювання, зміцнення, гідроізоляції, підвищення стійкості до впливу масл, бензину, агресивних хімічних середовищ, підвищення адгезії наступних покриттів до основи. Застосовується як ґрунтувальна проміжна суміш для бетону при влаштуванні тонкошарових, монолітних, високонаповнених поліуретанових, полікарбамідних і епоксидних покриттів в промислових, комерційних, житлових та громадських будівлях і спорудах, на об'єктах транспортної інфраструктури, складах, терміналах, паркінгах, при влаштуванні ізоляційного облицювання колекторів, резервуарів, штучних водойм тощо.
Переваги та особливості матеріалу
Допускається нанесення по вологій поверхні;
Може застосовуватися як фінішне незабарвлене самостійне покриття або з кварцовим або іншим кольоровим наповнювачем.
Матеріал можна використовувати як самостійне або проміжне покриття. Суміш Defens PE-03 з сухим наповнювачем – це ефективний засіб для шпаклювання і ремонту бетонних і цементних основ.
При додатковому розведенні компаунда, глибоко проникає в основу і має високу адгезію до різних поверхонь;
Водонепроникний, утримує негативний гідростатичний тиск;
Після повної полімеризації не має шкідливого впливу на навколишнє середовище;
При використанні в якості шпаклювальної або фінішної суміші майже не дає усадку;
Забезпечує високу твердість, зносостійкість мінеральних і бетонних основ;
Зручний в роботі і безпечний матеріал для професійного застосування.
Технічні характеристики
Найменування показника і одиниці виміру |
Значення показника |
Зовнішній вигляд і колір висохлої плівки покриття |
Однорідна прозора |
Масова частка нелетких речовин суміші, %, не менше |
85 |
Час втрати текучості суміші (життєздатність) при температурі (20±2) ºС, хв, не менше |
20 |
Час висихання до ступеня 3 при температурі (20±2) ºС, год, не більше |
8 |
Адгезійна міцність не менше, Н/мм2 |
2,5 |
Щільність при температурі (20±2)ºС (компоненти А+Б), г/см3 |
1,05 |
Розрахункова витрата готової суміші, кг/м2 (практична витрата залежить від всмоктувальної здатності основи) |
0,15-0,3 |
Механічні навантаження допустимі через, доби |
3 |
Наступне покриття наносити через, не пізніше ніж, г |
24 |
Водопоглинання %, не більше |
0,2 |
Твердість, у.о., не менше |
0,3 |
Рекомендації щодо застосування
Вимоги до властивостей і підготовки бетонної основи
Властивості бетонної основи і методи підготовки його поверхні повинні відповідати чинним будівельно-технічним нормам. Основа повинна бути міцною, однорідною, чистою, сухою, вільною від масл, жирів, крихких ділянок, залишків старого покриття, що відшаровується та інших забруднень, що перешкоджають адгезії. Основні вимоги до бетонної основи: міцність на стискання – не менше 20 Н/мм2, міцність на відрив – не менше 1,5 Н/мм2. Залишкова вологість основи не повинна перевищувати 4% мас. Бетонну основу обробити за допомогою абразивного інструменту, дробильноструменевого, фрезерувального або шліфувального обладнання. Для бетонних підлог зі зміцненим верхнім шаром допускається тільки дробильноструменева обробка. Ретельно видаліть за допомогою промислового пилососа пил, що утворилася при обробці.
Вимоги до умов застосування
Температура компонентів компаунда, поверхні основи і навколишнього повітря в зоні проведення робіт: від +5°C до +25°C
Увага! Температура поверхні основи повинна бути мінімум на 3°C вище виміряної точки роси як під час нанесення ґрунтовки, так і протягом усього часу, необхідного для повної полімеризації/висихання шару ґрунтовки. Відносна вологість повітря: не більше 70 %
Спосіб застосування
Перелити весь обсяг комп. 1 і 2 в змішувальну ємність відповідного об'єму і ретельно перемішати до однорідного стану протягом 2-3 хв. Для змішування компонентів застосовуйте низькооборотний (300-400 об/хв) змішувач з електроприводом. Для зчеплення шару ґрунтовки з наступним покриттям слід засипати не застиглу поверхню сухим кварцовим піском фракцією (0,1-0,3)мм або (0,4-0,8)мм
НЕ ЗМІШУВАТИ КОМПОНЕНТИ ВРУЧНУ !
Увага! Залежно від реакційної здатності компонентів процес затвердіння епоксидного компаунда супроводжується виділенням деякої кількості тепла. «Саморозігрів» суміші компонентів епоксидної композиції, що знаходиться в змішувальній ємності може спровокувати її передчасне затвердіння. Тому категорично не рекомендується залишати приготовлену суміш компонентів епоксидної композиції безпосередньо в змішувальній ємності протягом тривалого часу.
Методи нанесення: пензель, валик, шпатель.
Упаковка та зберігання
Композиція поставляється в герметичній металевій тарі. Комплект складається з двох компонентів (А, Б), загальна вага — 10 кг; 20 кг. Зберігають ґрунтовку в щільно закритій тарі, оберігаючи від вологи та прямих сонячних променів, якомога далі від джерел тепла, при температурі від +5 до +30°C, без утворення конденсату. Гарантійний термін зберігання становить 12 місяців з дня виготовлення без порушення умов зберігання.
Очищення інструменту
Робочі інструменти та обладнання промивається розчинником Р-5, Р-646 відразу ж після їх використання. Застиглу суміш можна зняти тільки механічно.
Заходи безпеки
Є пожежонебезпечним матеріалом. Особи, які працюють з епоксидним компаундом, повинні бути забезпечені засобами індивідуального захисту. Всі роботи повинні проводитися в приміщеннях, забезпечених припливно-витяжною вентиляцією. При потраплянні матеріалу на шкіру або в очі ретельно промити їх водою, при необхідності звернутися до лікаря. Після повного висихання і полімеризації ґрунтувальний (шпаклювальний) шар є повністю безпечним і дозволеним для експлуатації в складі систем безшовних полімерних покриттів в громадських, житлових і виробничих приміщеннях, в тому числі на харчових виробництвах, підприємствах громадського харчування, фармацевтичної промисловості, сільського господарства, в приміщеннях дитячих і медичних установ.
При проведенні робіт використовувати індивідуальні засоби захисту, уникайте потрапляння в очі, дихальні шляхи і на шкіру. Берегти від вогню.