ТЕПЛОВІ ТА АТОМНІ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
Теплові (ТЕС) та атомні електростанції (АЕС) — це об’єкти з критично високими вимогами до надійності захисних покриттів. Конструкції та обладнання постійно працюють в умовах підвищених температур, вологості, хімічного впливу та вібраційних навантажень.
У таких умовах стандартні лакофарбові матеріали не забезпечують необхідного рівня захисту, тому застосовуються спеціалізовані промислові системи DEFENS, розраховані на тривалу експлуатацію в агресивному середовищі.
Основні зони застосування
Матеріали DEFENS застосовуються для:
- металоконструкцій і несучих елементів
- трубопроводів і резервуарів
- турбінних і машинних залів
- насосних станцій
- підлог у виробничих приміщеннях
- бетонних і залізобетонних конструкцій
Антикорозійний захист металу
Металеві конструкції на ТЕС і АЕС постійно контактують з вологою, парами, реагентами та перепадами температур.
Рекомендовані рішення:
- DEFENS EP-03(2K)
– епоксидний ґрунт із бар’єрним захистом
– стійкість до води, солей і кислот - DEFENS EP-06(2K)
– цинконаповнений ґрунт
– довготривалий антикорозійний захист (від 10 років) - DEFENS AK.UR-01(2K)
– стійкість до хімічних реагентів і води
Ґрунт-емалі та універсальні рішення
Для оптимізації робіт і скорочення часу нанесення використовуються комбіновані матеріали:
- DEFENS EP-07(2K)
– епоксидна ґрунт-емаль
– висока механічна міцність - DEFENS AK.UR-03(2K)
– нанесення по складних поверхнях
– стійкість до агресивного середовища - DEFENS AL.UR-02(1K)
– універсальне рішення для промислових об’єктів
Фінішні покриття для агресивного середовища
Фінішні шари забезпечують захист від зовнішніх факторів і продовжують термін служби системи:
- DEFENS EP-12(2K)
– висока хімічна стійкість
– захист від кислот, лугів і води - DEFENS AK.UR-12(2K)
– стійкість до УФ і атмосферних впливів
– довговічність покриття - DEFENS AL.UR-11(1K)
– швидке висихання
Покриття для підлог у виробничих зонах
Підлоги на електростанціях піддаються впливу:
- масел і технічних рідин
- механічних навантажень
- температурних перепадів
Рекомендовані системи:
- DEFENS EF-121(2K)
– висока механічна міцність
– хімічна стійкість
- DEFENS EF-111(2K)
– нековзна поверхня
– безпечна експлуатація - DEFENS FP-151(2K)
– поліуретанове покриття
– стійкість до ударних навантажень
Підготовка:
Вогнезахист конструкцій
Для ТЕС і АЕС критично важливий контроль пожежної безпеки.
Матеріали DEFENS:
- DEFENS M — до R150
- DEFENS MS — для металоконструкцій у складних умовах
- DEFENS MP — вогнезахисна штукатурка

Переваги застосування DEFENS
- стійкість до агресивних середовищ
- довготривалий антикорозійний захист
- витримування температурних навантажень
- висока механічна міцність
- комплексні рішення для енергетики
Висновок
Для теплових і атомних електростанцій необхідні матеріали, здатні працювати в умовах підвищених навантажень і агресивного середовища. Системи DEFENS забезпечують надійний захист металевих і бетонних конструкцій, підлог та обладнання, дозволяючи мінімізувати витрати на ремонт і підвищити безпеку експлуатації об’єктів енергетики.
Максимальна стійкість до корозії — захист від вологи, солей та хімічних реагентів продовжує строк служби обладнання.
Вогнезахисні властивості — сертифіковані фарби уповільнюють поширення вогню та витримують екстремальні температури.
Хімічна стійкість — покриття витримують вплив реагентів, палива та агресивного середовища без втрати характеристик.
Легкість обслуговування — швидке нанесення, ремонт і відновлення покриттів з мінімальним простоєм обладнання.
ПРОДУКЦІЯ В
ПРОЄКТАХ КЛІЄНТІВ
ТЕПЛОВІ ТА АТОМНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
ЧОМУ ВАРТО ОБИРАТИ DEFENS ДЛЯ ГАЛУЗІ ТЕПЛОВІ ТА АТОМНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
Обираючи лакофарбові матеріали DEFENS для теплових та атомних електростанцій, ви отримуєте комплексний захист критично важливих об’єктів енергетичної інфраструктури. Наші фарби для теплоелектростанцій, фарби для атомних електростанцій і антикорозійні покриття для енергоблоків забезпечують стійкість до високих температур, перепадів вологості, технічних рідин та агресивних промислових середовищ.
Для захисту несучих конструкцій ми пропонуємо вогнезахисні фарби для металоконструкцій електростанцій, покриття для технологічного обладнання та антикорозійні фарби для резервуарів і трубопроводів.
Такі рішення підвищують рівень пожежної безпеки об’єкта, зменшують ризик корозійного руйнування та продовжують термін експлуатації металевих і бетонних конструкцій.
Матеріали DEFENS також ефективно застосовуються для фарбування кабельних трас, технічних приміщень, насосного обладнання, турбінних відділень і промислових підлог. Полімерні покриття для енергетичних об’єктів забезпечують високу механічну міцність, хімічну стійкість і довговічність, що особливо важливо для безперервної роботи теплоелектростанцій та атомної генерації.
Переваги DEFENS:
- Власна лабораторія контролю якості
- Сучасний виробничий комплекс в Україні
- Багато успішних проєктів на енергетичних та комунальних об’єктах


Фінішні покриття для агресивного середовища

